Różnica między PS3 a PS3 Slim

ps3-ps3slim

Sprawdź czym się różni konsola PS3 a PS3 Slim:

Play Station jest jedną z najczęściej kupowanych konsol na rynku. Dostępnych jest już pięć generacji tego sprzętu. Konsole okazały się nie tylko znakomitym rozwiązaniem dla miłośników gier, ale także wielofunkcyjnym narzędziem do odtwarzania filmów czy korzystania z Internetu. Możliwości, które nam daje ta konsola są naprawdę ogromne.

Porównanie PS3 i PS3 Slim

Obydwie posiadają  możliwości odczytywania filmów na DVD, muzyki i zdjęć z sieci oraz nośników USB. Istnieje możliwość podłączenia do nich kamery PS Eye. W porównaniu z poprzednimi modelami znacznie rozbudowano możliwości korzystania z Internetu, umożliwiając przeglądanie stron www i grę w trybach wieloosobowych. Można do nich podłączyć sprzęt zewnętrzny jak myszki czy klawiatury. Maja podobne procesory, pamięć, możliwości graficzne i dźwiękowe.

To co różni konsole PS3 od PS3 Slim to przede wszystkim rozmiar i energooszczędność. PS3 Slim są mniejsze i pobierają mniej energii elektrycznej. Ale to nie wszystko. Konsole te  posiadają napęd czytający płyty Blu-Ray / DVD/ CD, złącze HDMI 1.4a, złącze Ethernet oraz Bluetooth 2.0. Różnią się też wielkością pamięci. Maksymalna pojemność konsoli PS3 to 160 GB, a PS3 Slim to dwukrotnie więcej, 320 GB. PS3 Slim dostępne są również w większej palecie kolorystycznej swoich modeli.

Podsumowując… 

  1. Konsole PS3 Slim są mniejsze i bardziej energooszczędne
  2. Konsole PS3 Slim posiadają ( w zależności od modelu) nawet dwukrotnie większa pamięć
  3. Konsole PS3 (standardowe) nie posiadają złącza Ethernet oraz Bluetooth 2.0

Leave a Comment